fbpx

En Yaratıcı Öğretmenler Günü Resimli Mesajlar ve Kartları

Öğretmenler günü resimli mesajlar, öğretmene teşekkür sözleri ve hediye fikirleri her kasım ayının en popüler konuları. Neden mi? Çünkü kasım ayında öğretmenlere adanan harika bir gün var ve o güzel günde değerli öğretmenlerimizi elimizdeki imkanlara göre en içten şekilde kutlamamız gerekir! İyi öğrenciler olmak ve onları gururla doldurmak öğretmenlerimiz için en güzel hediye olsa da bazen minicik bir mesaj kartı bile hediye için muhteşem bir fikir olabilir. Fikirlere göz atmadan önce söylemeden geçmeyelim: 24 Kasım Öğretmenler Günü Şimdiden kutlu olsun! Tüm öğretmenlere saygımızı, sevgimizi ve minnetimizi sunuyoruz!

Bu yazımızda klişelerden uzak, rengarenk ve capcanlı öğretmenler günü resimli mesajlar paylaşacağız. Beğendiğiniz kartları yazdırabilir, kesip çıkartarak öğretmenler gününde öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ RESİMLİ MESAJLAR 1
Öğretmenler Günü Resimli Mesajlar 2
Öğretmenler Günü Resimli Mesajlar 3
Öğretmenler Günü Resimli Mesajlar 4
Öğretmenler Günü Resimli Mesajlar 5

Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri

Renkli ve canlı, tatlı mesajlarla dolu öğretmenler günü kartları tamam, fakat şimdi de başka bir sorumuz var: Peki ama hediye ne alacağız? Hediyemizi kendimiz yapabilir miyiz? Öğretmenimizi hangi hediye mutlu eder? Gelin kısaca bu konular hakkında da fikir verelim.

Bütçe Belirleyin

Öğretmenlerinizi etkilemenin yolu pahalı hediyelerden ziyade güzel başarılarınız ve karakterinizdir. Bu nedenle amacınız lüks ve abartılı seçimlerden yana olmasın. Tabii bütçeniz uygunsa o başka bir durum; fakat sınırları zorlamaya hiç gerek yok!
Bütçeniz çerçevesinde kalem, kupa, bardak, sevdiği bir yazarın kitabı, sınıfça çekilmiş bir fotoğrafın içinde olduğu bir çerçeve, minik bir öğretmen figürü gibi hediyeler alabilirsiniz.

Klişe Ama Çok Güzel: Çiçek

Öğretmenler Günü çiçeksiz geçmez! Genelde o gün elinde buket olan herkes için öğretmen tahmini yapabiliriz. Orkide, gül, kasımpatı, papatya… Çeşit çeşit çiçek sınıfları süsler. Genelde pek yaratıcı olmayan bu hediye fikri aslında hem çok güzel hem de çok anlamlı olabilir.
Güzel çiçekler toplayıp bir buket yapıp süsler ve öğretmeninize hediye ederseniz bunu çok beğeneceğini düşünüyoruz. Zira hem emek harcamış hem de evini süsleyecek doğa güzelliklerini sunmuş olursunuz. Yukarıdaki öğretmenler günü resimli mesajlar kartlarından istediğinizi bukete ekleyin ve hediyenizi tamamlayın!

Emek Katın

Bize kalırsa en güzel hediye öğretmeninize yazacağız mektup, şiir, hazırlayacağınız kişisel bir afiş ya da sunum olacaktır. Onu ne kadar sevdiğinizden bahsedin ve en güzel hediyeyi siz vermiş olun!
Peki sizin örnekler dışında yaratıcı hediye fikirleriniz var mı? Okul Modu ekibi olarak fikirlerinizi öğrenmek için sabırsızlanıyoruz!

Paylaş:

Bir cevap yazın