fbpx

Akıllı Boncuklar (Hama Boncukları)

Akıllı Boncuklar en sevilen zeka oyunları içindedir! Hama boncuklarını duymuşsunuzdur. Küçük, renkli, silindir şeklindeki onlarca boncuğun, platforma geçirilmesi ile birbirinden güzel şekiller yapmanız mümkün.

Akıllı Boncuklar (Hama Boncukları) Nedir? – Nasıl Oynanır?

Sınır sadece hayal gücünüz. Özellikle çocukların çok hoşuna giden akıllı boncuklar son zamanlarda yetişkinlerin de ilgisini çekiyor. Adeta bir hobi haline gelmiş, Instagram hesapları açılmış durumda. Bizler de hama boncukları nedir, hama boncukları ile neler yapılabilir biraz örnek vermek istiyoruz açıkçası.

Akıllı Boncuklar (Hama Boncukları) İle Neler Yapılabilir?

Yukarıda da dedik tek sınır hayal gücünüz diye. İstediğiniz şekli istediğiniz renkte oluşturabilirsiniz. Fakat çok popüler birkaç model var tabi ki. Unicorn, tilki, kurbağa, bayrak, kalp bunlardan sadece birkaçı.

Yaptığınız şekilleri daha sonra kullanmak üzere tutkalla yapıştırıp platformundan çıkartabilirsiniz de. Akıllı boncuklar ile belki bir çerçeve belki bir broş yapmak isteyebilirsiniz. Tamamen size kalmış.

Hama Boncuklarını (Akıllı Boncuklar) Nereden Satın Alabilirim?

ilkokulmarket.com sitesinden kolayca ve uygun fiyata satın alabilirsiniz. Fiyatı şu an için sadece 25,90 lira. Kutunun içerisinde ise 650 adet renk renk boncuk bulunuyor. Çocukların oyunu sevmemesi için bir ihtimal yok açıkçası.

Paylaş: